![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rbmalone | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2011
Location: Brooklyn, NY, USA
|

| 75 | Thelma & Louise (1991) - May 16, 2011 |
| 90 | The Searchers (1956) - May 16, 2011 |
| 87 | Vertigo (1958) - May 16, 2011 |
| 85 | Days of Heaven (1978) - May 16, 2011 |
| 88 | Duck Soup (1933) - May 16, 2011 |
| 88 | Rio Bravo (1959) - May 09, 2011 |
| 98 | Citizen Kane (1941) - May 09, 2011 |
| 94 | Casablanca (1942) - May 09, 2011 |
| 96 | Singin' in the Rain (1952) - May 09, 2011 |
| 88 | Lawrence of Arabia (1962) - May 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |