![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rcannon | |
![]() |
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: Feb 6, 2011
Location: USA
|

| 100 | The Godfather (1972) - Feb 06, 2011 |
| 45 | Black Knight (2001) - Feb 06, 2011 |
| 96 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Feb 06, 2011 |
| 35 | Poltergeist (1982) - Feb 06, 2011 |
| 55 | Kindergarten Cop (1990) - Feb 06, 2011 |
| 90 | Batman Begins (2005) - Feb 06, 2011 |
| 85 | Maverick (1994) - Feb 06, 2011 |
| 40 | Scary Movie 3 (2003) - Feb 06, 2011 |
| 87 | Dazed and Confused (1993) - Feb 06, 2011 |
| 40 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Feb 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |