![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rcast | |
![]() |
Movie Buff - 131 Films Ranked
Member Since: May 13, 2010
Location: Curitiba, Brazil, Brazil
|
|
Bio: A videogaming magazine editor from Brazil
| |

| 75 | X-Men Origins: Wolverine (2009) - May 13, 2010 |
| 76 | Thank You for Smoking (2006) - May 13, 2010 |
| 76 | The Terminal (2004) - May 13, 2010 |
| 80 | Judge Dredd (1995) - May 13, 2010 |
| 85 | Blow (2001) - May 13, 2010 |
| 85 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - May 13, 2010 |
| 78 | Total Recall (1990) - May 13, 2010 |
| 61 | Titanic (1997) - May 13, 2010 |
| 80 | WALL·E (2008) - May 13, 2010 |
| 40 | The Fast and the Furious (2001) - May 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |