Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rcorea
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Jan 31, 2009
Location: Spain
Recent Rankings
90 War of the Worlds (2005) - Jan 31, 2009
90 Transformers (2007) - Jan 31, 2009
90 Cruel Intentions (1999) - Jan 31, 2009
90 Batman Begins (2005) - Jan 31, 2009
85 Down to Earth (2001) - Jan 31, 2009
75 Unbreakable (2000) - Jan 31, 2009
90 Independence Day (1996) - Jan 31, 2009
87 Notes on a Scandal (2006) - Jan 31, 2009
95 Billy Elliot (2000) - Jan 31, 2009
79 Fantastic Four (2005) - Jan 31, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rcorea. Why not go rank more films, then come back and check it out again?