![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rcross23 | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Nov 30, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | Red Dragon (2002) - Nov 30, 2008 |
| 80 | The Sixth Sense (1999) - Nov 30, 2008 |
| 87 | Hotel Rwanda (2004) - Nov 30, 2008 |
| 80 | The Illusionist (2006) - Nov 30, 2008 |
| 80 | Mrs. Doubtfire (1993) - Nov 30, 2008 |
| 70 | Bruce Almighty (2003) - Nov 30, 2008 |
| 85 | John Q (2002) - Nov 30, 2008 |
| 90 | I Am Legend (2007) - Nov 30, 2008 |
| 85 | Armageddon (1998) - Nov 30, 2008 |
| 80 | Little Giants (1994) - Nov 30, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |