Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rcuthbertlee
Movie Buff - 104 Films Ranked
Member Since: Nov 15, 2010
Location: USA
Recent Rankings
70 The Village (2004) - Nov 16, 2010
60 Training Day (2001) - Nov 16, 2010
80 Jacob's Ladder (1990) - Nov 16, 2010
65 Pi (1998) - Nov 15, 2010
0 Shallow Hal (2001) - Nov 15, 2010
77 Children of Men (2006) - Nov 15, 2010
78 I Am Legend (2007) - Nov 15, 2010
34 2012 Doomsday (2008) - Nov 15, 2010
67 The Birdcage (1996) - Nov 15, 2010
65 Natural Born Killers (1994) - Nov 15, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rcuthbertlee. Why not go rank more films, then come back and check it out again?