![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rdtoot | |
![]() |
Movie Buff - 113 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2006
Location: USA
|

| 65 | Stealth (2005) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Red Dragon (2002) - Aug 13, 2007 |
| 65 | National Treasure (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Four Brothers (2005) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Casanova (2005) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Basic Instinct 2 (2006) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Man on Fire (1987) - Aug 13, 2007 |
| 73 | Lucky Number Slevin (2006) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Blow (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |