![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rdunev | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2009
Location: USA
|

| 88 | Hour of the Wolf (1968) - Jan 03, 2009 |
| 86 | Shame (1968) - Jan 03, 2009 |
| 88 | Saraband (2003) - Jan 03, 2009 |
| 93 | City of God (2003) - Jan 03, 2009 |
| 90 | The Rules of the Game (1939) - Jan 03, 2009 |
| 88 | Sick: The Life & Death of Bob Flanagan, Supermasochist (1997) - Jan 03, 2009 |
| 98 | Taxi Driver (1976) - Jan 03, 2009 |
| 80 | No Country for Old Men (2007) - Jan 03, 2009 |
| 97 | Dancer in the Dark (2000) - Jan 03, 2009 |
| 96 | Lost Highway (1997) - Jan 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |