![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
reallyawesom | |
![]() |
Movie Buff - 146 Films Ranked
Member Since: Nov 12, 2006
Location: Canada
|

| 70 | A Clockwork Orange (1971) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Stalker (1979) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Andrei Rublev (1966) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Persona (1966) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Badlands (1973) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Apocalypse Now (1979) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Seven Samurai (1954) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The 400 Blows (1959) - Aug 13, 2007 |
| 95 | All the Real Girls (2003) - Aug 13, 2007 |
| 89 | George Washington (2000) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |