Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
realmeister
Movie Buff - 124 Films Ranked
Member Since: Feb 17, 2006
Location: USA
Recent Rankings
50 Jerry Maguire (1996) - Sep 21, 2007
75 Wedding Crashers (2005) - Sep 21, 2007
80 Signs (2002) - Sep 21, 2007
80 28 Days Later (2002) - Sep 21, 2007
80 Good Morning, Vietnam (1987) - Sep 21, 2007
90 The Score (2001) - Sep 21, 2007
80 The Lion King (1994) - Sep 21, 2007
74 AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007
84 Analyze This (1999) - Aug 13, 2007
48 Are We There Yet? (2005) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with realmeister. Why not go rank more films, then come back and check it out again?