![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
realtime | |
![]() |
Movie Buff - 454 Films Ranked
Member Since: Sep 17, 2007
Location: Istanbul, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | The Fog (2005) - Oct 10, 2007 |
| 95 | Smokin' Aces (2007) - Oct 10, 2007 |
| 40 | Proof of Life (2000) - Oct 10, 2007 |
| 100 | The Evil Dead (1981) - Oct 10, 2007 |
| 100 | For the Birds (2000) - Oct 10, 2007 |
| 80 | The Majestic (2001) - Oct 10, 2007 |
| 80 | The Blob (1958) - Oct 10, 2007 |
| 80 | The Abyss (1989) - Oct 10, 2007 |
| 80 | The Cable Guy (1996) - Oct 10, 2007 |
| 80 | 28 Days Later (2002) - Oct 10, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |