![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rebekb | |
![]() |
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Nov 25, 2010
Location: MA, USA
|

| 95 | Good Night, and Good Luck (2005) - Nov 25, 2010 |
| 95 | Michael Clayton (2007) - Nov 25, 2010 |
| 100 | No Country for Old Men (2007) - Nov 25, 2010 |
| 85 | The Fall (2008) - Nov 25, 2010 |
| 90 | The Maltese Falcon (1941) - Nov 25, 2010 |
| 90 | The Big Sleep (1946) - Nov 25, 2010 |
| 50 | The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert (1994) - Nov 25, 2010 |
| 60 | The Sweet Hereafter (1997) - Nov 25, 2010 |
| 40 | Giant (1956) - Nov 25, 2010 |
| 70 | The Right Stuff (1983) - Nov 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |