![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
reccos | |
![]() |
Movie Buff - 189 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2009
Location: USA
|

| 89 | The Man from Earth (2007) - Jan 20, 2009 |
| 86 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Jan 20, 2009 |
| 81 | High Fidelity (2000) - Jan 20, 2009 |
| 80 | The Big Lebowski (1998) - Jan 20, 2009 |
| 78 | The Insider (1999) - Jan 20, 2009 |
| 80 | Full Metal Jacket (1987) - Jan 20, 2009 |
| 82 | Stranger Than Fiction (2006) - Jan 20, 2009 |
| 88 | Billy Madison (1995) - Jan 20, 2009 |
| 78 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Jan 20, 2009 |
| 70 | xXx (2002) - Jan 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |