![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
recluseinist | |
![]() |
Movie Buff - 183 Films Ranked
Member Since: Jul 29, 2009
Location: Istanbul, Turkey, Turkey
|

| 75 | Happiness (1998) - Apr 07, 2012 |
| 60 | Drive (2011) - Apr 07, 2012 |
| 65 | Pan's Labyrinth (2006) - Apr 07, 2012 |
| 75 | Fish Tank (2009) - Apr 07, 2012 |
| 80 | All About My Mother (1999) - Jan 31, 2012 |
| 75 | Ocean's Twelve (2004) - Jan 31, 2012 |
| 75 | Garden State (2004) - Jan 31, 2012 |
| 55 | Barda (2007) - Jan 31, 2012 |
| 70 | Knowing (2009) - Jan 31, 2012 |
| 70 | A Few Good Men (1992) - Jan 31, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |