![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
recmajkemi | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Mar 10, 2010
Location: Slovenia
|

| 80 | Independence Day (1996) - Mar 10, 2010 |
| 83 | Bad Boys II (2003) - Mar 10, 2010 |
| 12 | Bride of Chucky (1998) - Mar 10, 2010 |
| 55 | Dead Poets Society (1989) - Mar 10, 2010 |
| 28 | 8 Women (2002) - Mar 10, 2010 |
| 89 | Planet of the Apes (1968) - Mar 10, 2010 |
| 90 | Saving Private Ryan (1998) - Mar 10, 2010 |
| 22 | Speed 2: Cruise Control (1997) - Mar 10, 2010 |
| 33 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Mar 10, 2010 |
| 78 | School of Rock (2003) - Mar 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |