![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
redcoat | |
![]() |
Movie Buff - 150 Films Ranked
Member Since: Jan 27, 2009
Location: USA
|

| 70 | Batman Begins (2005) - Jan 28, 2009 |
| 50 | Waterworld (1995) - Jan 28, 2009 |
| 70 | To Kill a Mockingbird (1962) - Jan 28, 2009 |
| 60 | The Siege (1998) - Jan 28, 2009 |
| 80 | Alien (1979) - Jan 28, 2009 |
| 65 | Demolition Man (1993) - Jan 28, 2009 |
| 40 | I Know What You Did Last Summer (1997) - Jan 28, 2009 |
| 40 | There's Something About Mary (1998) - Jan 28, 2009 |
| 60 | The Sandlot (1993) - Jan 28, 2009 |
| 70 | A Night at the Roxbury (1998) - Jan 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |