reddog418

reddog418
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 12 Aug 2012
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 89% Aliens (1986) - Rated 12 Aug 2012
100 99% The Rock (1996) - Rated 12 Aug 2012
99 96% True Lies (1994) - Rated 12 Aug 2012
74 23% Unbreakable (2000) - Rated 12 Aug 2012
84 49% Minority Report (2002) - Rated 12 Aug 2012
90 71% Toy Story (1995) - Rated 12 Aug 2012
88 63% The Fifth Element (1997) - Rated 12 Aug 2012
85 52% Rush Hour (1998) - Rated 12 Aug 2012
25 7% Spider-Man 2 (2004) - Rated 12 Aug 2012
86 56% Iron Man 2 (2010) - Rated 12 Aug 2012