![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
redford | |
![]() |
Film Freak - 804 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2008
Location: Washington, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | The King and I (1999) - Aug 28, 2010 |
| 75 | The Glass Menagerie (1987) - Aug 28, 2010 |
| 85 | Rising Sun (1993) - Aug 28, 2010 |
| 70 | To Sir, with Love (1967) - Aug 28, 2010 |
| 55 | Cinderella Man (2005) - Aug 28, 2010 |
| 10 | Weekend at Bernie's II (1993) - Aug 28, 2010 |
| 95 | The Diving Bell and the Butterfly (2007) - Aug 28, 2010 |
| 95 | A Serious Man (2009) - Aug 28, 2010 |
| 20 | Powder (1995) - Aug 28, 2010 |
| 70 | Evita (1996) - Aug 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |