![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
redheelblues | |
![]() |
Cinema Addict - 1477 Films Ranked
Member Since: Jul 5, 2011
Location: USA
|

| 8 T9 | Man of Steel (2013) - Jun 17, 2013 |
| 8 T9 | The Rookie (2002) - Jun 13, 2013 |
| 6 T4 | Killer Joe (2012) - Jun 09, 2013 |
| 7 T6 | Fast & Furious 6 (2013) - May 27, 2013 |
| 9 T10 | Star Trek Into Darkness (2013) - May 27, 2013 |
| 7 T6 | The Expendables 2 (2012) - May 25, 2013 |
| 9 T10 | Iron Man 3 (2013) - May 14, 2013 |
| 6 T4 | The Campaign (2012) - May 14, 2013 |
| 7 T6 | G.I. Joe: Retaliation (2013) - Apr 25, 2013 |
| 9 T10 | The Place Beyond the Pines (2013) - Apr 25, 2013 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,128,000 Movie Rankings and Counting... |