![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
redrooster | |
![]() |
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Sep 10, 2008
Location: Canada
|

| 95 | How High (2001) - Sep 10, 2008 |
| 90 | In Bruges (2008) - Sep 10, 2008 |
| 80 | Exit Wounds (2001) - Sep 10, 2008 |
| 85 | Layer Cake (2004) - Sep 10, 2008 |
| 100 | Sin City (2005) - Sep 10, 2008 |
| 90 | American Pie (1999) - Sep 10, 2008 |
| 20 | Blade: Trinity (2004) - Sep 10, 2008 |
| 30 | Bring It On (2000) - Sep 10, 2008 |
| 75 | Dark City (1998) - Sep 10, 2008 |
| 65 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Sep 10, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |