![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
redross9 | |
![]() |
Flick Fan - 73 Films Ranked
Member Since: May 7, 2006
Location: USA
|

| 90 | The Phantom of the Opera (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Birdcage (1996) - Aug 13, 2007 |
| 35 | The Blair Witch Project (1999) - Aug 13, 2007 |
| 85 | But I'm A Cheerleader (1999) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Christmas with the Kranks (2004) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Darkness Falls (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |