redsox82

redsox82
Movie Buff - 125 Film Ratings
Member Since: 04 Nov 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 65% Milk (2008) - Rated 06 Nov 2013
83 55% Monsters, Inc. (2001) - Rated 06 Nov 2013
85 65% In the Bedroom (2001) - Rated 06 Nov 2013
72 19% Predators (2010) - Rated 06 Nov 2013
50 1% AVP: Aliens vs. Predator - Requiem (2007) - Rated 06 Nov 2013
65 11% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 06 Nov 2013
80 44% Predator 2 (1990) - Rated 06 Nov 2013
92 91% Predator (1987) - Rated 06 Nov 2013
75 24% Wedding Crashers (2005) - Rated 06 Nov 2013
82 51% The Ring (2002) - Rated 06 Nov 2013