![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
redwings0921 | |
![]() |
Flick Fan - 66 Films Ranked
Member Since: Dec 26, 2008
Location: USA
|

| 90 | Lethal Weapon 2 (1989) - Dec 26, 2008 |
| 100 | Blood Diamond (2006) - Dec 26, 2008 |
| 91 | White Chicks (2004) - Dec 26, 2008 |
| 90 | Forrest Gump (1994) - Dec 26, 2008 |
| 100 | Ocean's Eleven (2001) - Dec 26, 2008 |
| 98 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Dec 26, 2008 |
| 90 | War of the Worlds (2005) - Dec 26, 2008 |
| 100 | Old School (2003) - Dec 26, 2008 |
| 80 | Wayne's World (1992) - Dec 26, 2008 |
| 95 | Anger Management (2003) - Dec 26, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |