![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rejaponinha | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Dec 21, 2011
Location: São Paulo, São Paulo, Brazil
|

| 100 | Billy Elliot (2000) - Dec 22, 2011 |
| 85 | Talk to Her (2002) - Dec 22, 2011 |
| 85 | Bad Education (2004) - Dec 22, 2011 |
| 100 | Broken Embraces (2009) - Dec 22, 2011 |
| 100 | Amélie (2001) - Dec 22, 2011 |
| 95 | Russian Dolls (2005) - Dec 22, 2011 |
| 100 | L'Auberge Espagnole (2002) - Dec 22, 2011 |
| 90 | The Dreamers (2003) - Dec 22, 2011 |
| 90 | Before Sunset (2004) - Dec 22, 2011 |
| 100 | Before Sunrise (1995) - Dec 22, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |