Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
relientkid7
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2008
Location: Bethlehem, Pa, USA
Message Sent!
500 characters left
Bio: love movies, already have a Flixster, RottenTomatoes, and IMDB account, figured I would check out this site also since I am obsessed with them. ^-^
Recent Rankings
60 Before Sunrise (1995) - Jun 25, 2008
45 Syriana (2005) - Jun 25, 2008
70 Sense and Sensibility (1995) - Jun 25, 2008
75 Pretty Woman (1990) - Jun 25, 2008
65 Donnie Darko (2001) - Jun 25, 2008
67 Road to Perdition (2002) - Jun 25, 2008
80 Sixteen Candles (1984) - Jun 25, 2008
65 The Queen (2006) - Jun 25, 2008
55 50 First Dates (2004) - Jun 25, 2008
62 Elf (2003) - Jun 25, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with relientkid7. Why not go rank more films, then come back and check it out again?