![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
remcm | |
![]() |
Flick Fan - 83 Films Ranked
Member Since: Nov 4, 2008
Location: São Paulo, São Paulo, Brazil
|
|
Bio: uhuuu =)
| |

| 97 | Persona (1966) - Aug 30, 2009 |
| 87 | Slumdog Millionaire (2008) - Aug 30, 2009 |
| 78 | Dogville (2003) - Aug 30, 2009 |
| 72 | Sweet November (2001) - Aug 30, 2009 |
| 70 | WarGames (1983) - Aug 30, 2009 |
| 68 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 30, 2009 |
| 65 | Cruel Intentions (1999) - Aug 30, 2009 |
| 71 | The Devil Wears Prada (2006) - Aug 30, 2009 |
| 74 | Scoop (2006) - Aug 30, 2009 |
| 63 | The Ring (2002) - Aug 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |