remixman

remixman
Movie Buff - 142 Film Ratings
Member Since: 09 Apr 2007
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 78% What Women Want (2000) - Rated 09 Apr 2007
85 54% The Last Samurai (2003) - Rated 09 Apr 2007
87 60% Monsters, Inc. (2001) - Rated 09 Apr 2007
65 7% Superman Returns (2006) - Rated 09 Apr 2007
89 78% Dogma (1999) - Rated 09 Apr 2007
88 67% Black Hawk Down (2001) - Rated 09 Apr 2007
85 54% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 09 Apr 2007
89 78% Payback (1999) - Rated 09 Apr 2007
78 27% Ghostbusters II (1989) - Rated 09 Apr 2007
82 43% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 09 Apr 2007