![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
remo | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: Austin, TX, USA
|

| 90 | The Fly (1986) - Aug 19, 2007 |
| 80 | Bad Taste (1987) - Aug 19, 2007 |
| 70 | Killer Klowns from Outer Space (1988) - Aug 19, 2007 |
| 60 | Dreamscape (1984) - Aug 19, 2007 |
| 75 | A Nightmare on Elm Street (1984) - Aug 19, 2007 |
| 75 | Friday the 13th Part 2 (1981) - Aug 19, 2007 |
| 100 | The Thing (1982) - Aug 19, 2007 |
| 80 | Hellbound: Hellraiser II (1988) - Aug 19, 2007 |
| 80 | The Lost Boys (1987) - Aug 19, 2007 |
| 100 | The Incredibles (2004) - Aug 19, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |