remusclaw

remusclaw
Film Freak - 656 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 85% Sonatine (1993) - Rated 16 Aug 2013
80 54% UHF (1989) - Rated 16 Aug 2013
65 16% Road House (1989) - Rated 16 Aug 2013
95 85% Cabaret (1972) - Rated 16 Aug 2013
50 6% Diamonds Are Forever (1971) - Rated 16 Aug 2013
100 94% The Adventures of Baron Munchausen (1988) - Rated 16 Aug 2013
80 54% The Spy Who Loved Me (1977) - Rated 16 Aug 2013
75 35% 2010: The Year We Make Contact (1984) - Rated 16 Aug 2013
80 54% The Warriors (1979) - Rated 16 Aug 2013
75 35% The Dead Zone (1983) - Rated 16 Aug 2013