Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
renatoromero
Cinema Addict - 1061 Films Ranked
Member Since: Oct 23, 2006
Location: Brazil
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
78 Forrest Gump (1994) - Feb 07, 2010
90 Scorpio Rising (1964) - Feb 07, 2010
100 Seconds (1966) - Feb 07, 2010
75 An Education (2009) - Feb 07, 2010
80 Up in the Air (2009) - Feb 07, 2010
100 The Hurt Locker (2009) - Feb 07, 2010
94 Up (2009) - Dec 29, 2009
99 Avatar (2009) - Dec 29, 2009
92 Waltz with Bashir (2008) - Nov 28, 2009
65 Dreamgirls (2006) - Nov 28, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with renatoromero. Why not go rank more films, then come back and check it out again?