![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
reneb | |
![]() |
Film Freak - 630 Films Ranked
Member Since: Jun 18, 2006
Location: Germany
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 29 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 40 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 69 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Adventures of Pluto Nash (2002) - Aug 13, 2007 |
| 76 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 80 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Along Came a Spider (2001) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |