![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
renru | |
![]() |
Movie Buff - 132 Films Ranked
Member Since: Jan 15, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Seven (1995) - Jun 08, 2007 |
| 95 | The Manchurian Candidate (1962) - Jun 08, 2007 |
| 70 | The Machinist (2004) - Jun 08, 2007 |
| 80 | Notorious (1946) - Jun 08, 2007 |
| 90 | Short Cuts (1993) - Jun 08, 2007 |
| 89 | Monster (2003) - Jun 08, 2007 |
| 88 | The Silence of the Lambs (1991) - Jun 08, 2007 |
| 85 | U Turn (1997) - Jun 08, 2007 |
| 70 | The Conversation (1974) - Jun 08, 2007 |
| 85 | Boys Don't Cry (1999) - Jun 08, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |