![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
requiem | |
![]() |
Movie Buff - 295 Films Ranked
Member Since: Nov 25, 2008
Location: Bursa, Turkey
|

| 62 | Black Swan (2010) - Sep 24, 2011 |
| 78 | Rocky IV (1985) - Sep 24, 2011 |
| 91 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Sep 24, 2011 |
| 69 | Hannibal Rising (2007) - Sep 24, 2011 |
| 50 | Police Academy (1984) - Sep 01, 2011 |
| 85 | Lethal Weapon (1987) - Sep 01, 2011 |
| 80 | Jurassic Park (1993) - Sep 01, 2011 |
| 50 | Eragon (2006) - Sep 01, 2011 |
| 75 | The Social Network (2010) - Mar 16, 2011 |
| 80 | 127 Hours (2010) - Mar 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |