![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
resamosa | |
![]() |
Flick Fan - 59 Films Ranked
Member Since: Jan 18, 2011
|

| 75 | The Hurt Locker (2009) - Jan 18, 2011 |
| 65 | Harry Brown (2009) - Jan 18, 2011 |
| 65 | The Hangover (2009) - Jan 18, 2011 |
| 65 | Gamer (2009) - Jan 18, 2011 |
| 45 | G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Jan 18, 2011 |
| 70 | Drag Me to Hell (2009) - Jan 18, 2011 |
| 65 | Dogtooth (2010) - Jan 18, 2011 |
| 75 | Creation (2009) - Jan 18, 2011 |
| 60 | Crank: High Voltage (2009) - Jan 18, 2011 |
| 75 | Coraline (2009) - Jan 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |