![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
residentblur | |
![]() |
Cinema Addict - 1169 Films Ranked
Member Since: May 1, 2006
|

| 4 | The Avengers (2012) - May 18, 2012 |
| 3 | The Adventures of Tintin (2011) - May 04, 2012 |
| 3 | J. Edgar (2011) - May 01, 2012 |
| 5 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Apr 27, 2012 |
| 2 | Super (2011) - Apr 24, 2012 |
| 2 | Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Apr 20, 2012 |
| 2 | A Very Harold & Kumar 3D Christmas (2011) - Apr 10, 2012 |
| 4 | The Incredibles (2004) - Apr 07, 2012 |
| 3 | The Messenger (2009) - Mar 29, 2012 |
| 3 | The Muppets (2011) - Mar 26, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |