resrever

resrever
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2012
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: software developer

more Recent Ratings

90 70% 1984 (1984) - Rated 17 Feb 2012
95 91% 12 Angry Men (1957) - Rated 17 Feb 2012
85 43% 12 Monkeys (1995) - Rated 14 Feb 2012
85 43% 127 Hours (2010) - Rated 14 Feb 2012
85 43% Midnight in Paris (2011) - Rated 14 Feb 2012
80 25% Up (2009) - Rated 14 Feb 2012
85 43% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 14 Feb 2012
95 91% Goodfellas (1990) - Rated 14 Feb 2012
90 70% Scarface (1983) - Rated 14 Feb 2012
80 25% The Graduate (1967) - Rated 14 Feb 2012