Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
r.e.t.
Film Freak - 908 Films Ranked
Member Since: Aug 30, 2009
Location: vienna, Austria
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
69 Changeling (2008) - Oct 01, 2009
68 The Producers (2005) - Oct 01, 2009
70 Single White Female (1992) - Oct 01, 2009
10 American Pie 2 (2001) - Oct 01, 2009
45 Tin Cup (1996) - Oct 01, 2009
60 The Great Outdoors (1988) - Oct 01, 2009
69 Beverly Hills Cop II (1987) - Oct 01, 2009
68 The Faculty (1998) - Oct 01, 2009
75 Apocalypse Now Redux (2001) - Oct 01, 2009
75 Eight Legged Freaks (2002) - Oct 01, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with r.e.t.. Why not go rank more films, then come back and check it out again?