![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
retardog | |
![]() |
Flick Fan - 95 Films Ranked
Member Since: May 26, 2006
Location: USA
|

| 94 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 91 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Basic (2003) - Aug 13, 2007 |
| 67 | Behind Enemy Lines (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Blow (2001) - Aug 13, 2007 |
| 89 | Boogie Nights (1997) - Aug 13, 2007 |
| 87 | The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007 |
| 77 | Changing Lanes (2002) - Aug 13, 2007 |
| 64 | Coyote Ugly (2000) - Aug 13, 2007 |
| 96 | Dawn of the Dead (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |