![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
retep70 | |
![]() |
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Nov 26, 2006
Location: USA
|

| 90 | When Harry Met Sally... (1989) - Nov 26, 2006 |
| 79 | American Pie (1999) - Nov 26, 2006 |
| 90 | The Incredibles (2004) - Nov 26, 2006 |
| 68 | Frequency (2000) - Nov 26, 2006 |
| 64 | Bad Boys (1995) - Nov 26, 2006 |
| 80 | Match Point (2005) - Nov 26, 2006 |
| 85 | The Waterboy (1998) - Nov 26, 2006 |
| 82 | Election (1999) - Nov 26, 2006 |
| 70 | Gattaca (1997) - Nov 26, 2006 |
| 74 | Collateral (2004) - Nov 26, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |