retorrent

retorrent
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 95% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 13 Feb 2012
"Loved this movie from beginning to end this was back when George Lucas was at his prime."
95 82% Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Rated 13 Feb 2012
"The first of the series and still my number one pick, the others are ok but this one was Johnny Depp at his best."
10 2% The Thin Red Line (1998) - Rated 13 Feb 2012
"I wanted to like this movie I really did but it was just a mess. I remember walking out of the theater before it was even over."
85 52% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 13 Feb 2012
95 82% Back to the Future (1985) - Rated 13 Feb 2012
90 66% The Godfather: Part III (1990) - Rated 13 Feb 2012
80 34% Conspiracy Theory (1997) - Rated 13 Feb 2012
80 34% The Exorcist (1973) - Rated 13 Feb 2012
79 22% Lethal Weapon 2 (1989) - Rated 13 Feb 2012
80 34% Basic Instinct (1992) - Rated 13 Feb 2012