![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
retroactiv | |
![]() |
Flick Fan - 92 Films Ranked
Member Since: Jan 1, 2009
Location: Japan
|

| 80 | Napoleon Dynamite (2004) - Jan 02, 2009 |
| 75 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Jan 02, 2009 |
| 70 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jan 01, 2009 |
| 65 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Jan 01, 2009 |
| 70 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jan 01, 2009 |
| 65 | Big (1988) - Jan 01, 2009 |
| 65 | Pulp Fiction (1994) - Jan 01, 2009 |
| 75 | The Incredibles (2004) - Jan 01, 2009 |
| 85 | The Dark Knight (2008) - Jan 01, 2009 |
| 65 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Jan 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |