rettort

rettort
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 84% Swimming to Cambodia (1987) - Rated 12 Feb 2012
95 94% Apocalypse Now (1979) - Rated 12 Feb 2012
100 97% Withnail & I (1987) - Rated 12 Feb 2012
85 69% Alien (1979) - Rated 12 Feb 2012
70 17% Ice Age (2002) - Rated 12 Feb 2012
75 36% Driving Miss Daisy (1989) - Rated 12 Feb 2012
90 84% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 12 Feb 2012
80 55% Tucker: The Man and His Dream (1988) - Rated 12 Feb 2012
75 36% The Blues Brothers (1980) - Rated 12 Feb 2012
70 17% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 12 Feb 2012