Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
revolverjgw
Flick Fan - 43 Films Ranked
Member Since: Jan 26, 2011
Location: sydney, ns, Canada
Recent Rankings
80 Drunken Angel (1948) - Jan 26, 2011
80 Stray Dog (1949) - Jan 26, 2011
75 Rashomon (1950) - Jan 26, 2011
85 Ikiru (1952) - Jan 26, 2011
90 Seven Samurai (1954) - Jan 26, 2011
80 Throne of Blood (1957) - Jan 26, 2011
80 The Hidden Fortress (1958) - Jan 26, 2011
85 The Bad Sleep Well (1960) - Jan 26, 2011
85 Yojimbo (1961) - Jan 26, 2011
80 Sanjuro (1962) - Jan 26, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with revolverjgw. Why not go rank more films, then come back and check it out again?