![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rexen | |
![]() |
Movie Buff - 113 Films Ranked
Member Since: May 1, 2006
Location: Norway
|

| 90 | Bowling for Columbine (2002) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Dirty Dancing (1987) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 13, 2007 |
| 50 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | 12 Monkeys (1995) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Hidalgo (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Zoolander (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Minority Report (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |