![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rexmedorum | |
![]() |
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Jan 23, 2008
Location: UK
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Dumb and Dumber (1994) - Jan 23, 2008 |
| 70 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Jan 23, 2008 |
| 80 | Life of Brian (1979) - Jan 23, 2008 |
| 70 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Jan 23, 2008 |
| 80 | Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) - Jan 23, 2008 |
| 70 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jan 23, 2008 |
| 60 | Mean Girls (2004) - Jan 23, 2008 |
| 80 | Casino Royale (2006) - Jan 23, 2008 |
| 0 | The Matrix Reloaded (2003) - Jan 23, 2008 |
| 80 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Jan 23, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |