![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
reznorgr | |
![]() |
Flick Fan - 81 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2010
Location: Greece
|

| 80 | Days of Heaven (1978) - Apr 18, 2010 |
| 90 | Lost Highway (1997) - Apr 18, 2010 |
| 80 | Family Guy Presents: Stewie Griffin - The Untold Story (2005) - Apr 18, 2010 |
| 70 | Hannibal (2001) - Apr 18, 2010 |
| 89 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Apr 18, 2010 |
| 50 | The Patriot (2000) - Apr 18, 2010 |
| 90 | The Matrix (1999) - Apr 18, 2010 |
| 80 | Rain Man (1988) - Apr 18, 2010 |
| 87 | Ghostbusters (1984) - Apr 18, 2010 |
| 50 | Armageddon (1998) - Apr 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |