Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rfc484
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Sep 16, 2009
Recent Rankings
85 The Sixth Sense (1999) - Sep 16, 2009
85 Being John Malkovich (1999) - Sep 16, 2009
80 Night Shift (1982) - Sep 16, 2009
65 Romeo + Juliet (1996) - Sep 16, 2009
90 The Godfather: Part II (1974) - Sep 16, 2009
85 The Green Mile (1999) - Sep 16, 2009
95 V for Vendetta (2006) - Sep 16, 2009
92 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Sep 16, 2009
70 Napoleon Dynamite (2004) - Sep 16, 2009
90 Groundhog Day (1993) - Sep 16, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rfc484. Why not go rank more films, then come back and check it out again?