![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rfn2002 | |
![]() |
Flick Fan - 82 Films Ranked
Member Since: Apr 5, 2010
Location: Istanbul, NY, Turkey
|

| 90 | Charlie's Angels (2000) - Apr 05, 2010 |
| 79 | March of the Penguins (2005) - Apr 05, 2010 |
| 80 | Shrek (2001) - Apr 05, 2010 |
| 72 | Eyes Wide Shut (1999) - Apr 05, 2010 |
| 93 | The Game (1997) - Apr 05, 2010 |
| 85 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Apr 05, 2010 |
| 92 | The Sixth Sense (1999) - Apr 05, 2010 |
| 80 | Pride and Prejudice (1995) - Apr 05, 2010 |
| 87 | WALL·E (2008) - Apr 05, 2010 |
| 75 | Romeo + Juliet (1996) - Apr 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |