rfox

rfox
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 18 Mar 2008
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 60% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Rated 18 Mar 2008
100 94% An Inconvenient Truth (2006) - Rated 18 Mar 2008
94 79% The Meaning of Life (1983) - Rated 18 Mar 2008
89 60% A Beautiful Mind (2001) - Rated 18 Mar 2008
100 94% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 18 Mar 2008
93 77% Bowling for Columbine (2002) - Rated 18 Mar 2008
96 82% Some Like It Hot (1959) - Rated 18 Mar 2008
70 14% Chasing Amy (1997) - Rated 18 Mar 2008
90 67% Babel (2006) - Rated 18 Mar 2008
59 7% Be Cool (2005) - Rated 18 Mar 2008