![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rg2720 | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Jul 25, 2010
Location: Norway
|

| 75 | Anger Management (2003) - Jul 25, 2010 |
| 90 | 21 Grams (2003) - Jul 25, 2010 |
| 80 | Into the Wild (2007) - Jul 25, 2010 |
| 75 | Blood Diamond (2006) - Jul 25, 2010 |
| 95 | Fight Club (1999) - Jul 25, 2010 |
| 85 | The Wrestler (2008) - Jul 25, 2010 |
| 95 | American History X (1998) - Jul 25, 2010 |
| 90 | Face/Off (1997) - Jul 25, 2010 |
| 85 | The Negotiator (1998) - Jul 25, 2010 |
| 95 | The Shawshank Redemption (1994) - Jul 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |